Belgiassa järjestettävien Frag-o-Matic 11.1 -lanien CS:S-lohkovaihe. Kaikki lohkomatsit pelataan huomenna ja sen jälkeen homma jatkuu pudotuspeleillä. Osa pudotuspeleistä pelataan siis huomenna, mutta pudotuspelit jatkuvat myös sunnuntaina.
Huom! Kaikki alta löytyvät kellonajat on laitettu Suomen ajan mukaan.
Lohko A
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - 4Kings [26-4] TVL G3
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - 4Kings [27-3] TVL Seven Frag
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - TVL G3 [16-2] TVL Seven Frag
Lohko B
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - Snogard Dragons [16-2] Insulted
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - Insulted [8-22] Diknitas
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - Snogard Dragons [24-6] Diknitas
Lohko C
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - Sypher [16-3] Envisage
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - Sypher [16-0] Endless Life
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - Envisage [16-0] Endless Life
Lohko D
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - Antwerp Aces [16-6] TvL Serious
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - Antwerp Aces [16-0] De Chillton
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - TvL Serious [29-1] De Chillton
Lohko E
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - poppers [16-4] LMLF
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - poppers [16-0] T-RAW
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - LMLF [26-4] T-RAW
Lohko F
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - Team-Vibes [16-9] 666
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - Team-Vibes [16-0] Erotixxx
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - 666 [16-0] Erotixxx
Lohko G
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - 4Game [16-4] Cyberlegends.eu
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - 4Game [16-0] Hardcore Players
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - Cyberlegends.eu [16-3] Hardcore Players
Lohko H
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - Aces MoneyCrew [16-3] Leipe
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - Aces MoneyCrew [16-8] Revolution Gods
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - Leipe [26-4] Revolution Gods
Huom! Kaikki alta löytyvät kellonajat on laitettu Suomen ajan mukaan.
Lohko A
Joukkue | Matsit | Voitot | Häviöt | Tasurit | Pisteet |
1. 4Kings | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
2. TVL G3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 |
3. TVL Seven Frag | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - 4Kings [26-4] TVL G3
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - 4Kings [27-3] TVL Seven Frag
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - TVL G3 [16-2] TVL Seven Frag
Lohko B
Joukkue | Matsit | Voitot | Häviöt | Tasurit | Pisteet |
1. Snogard Dragons | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
2. Diknitas | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 |
3. Insulted | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - Snogard Dragons [16-2] Insulted
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - Insulted [8-22] Diknitas
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - Snogard Dragons [24-6] Diknitas
Lohko C
Joukkue | Matsit | Voitot | Häviöt | Tasurit | Pisteet |
1. Sypher | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
2. Envisage | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 |
3. Endless Life | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - Sypher [16-3] Envisage
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - Sypher [16-0] Endless Life
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - Envisage [16-0] Endless Life
Lohko D
Joukkue | Matsit | Voitot | Häviöt | Tasurit | Pisteet |
1. Antwerp Aces | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
2. TvL Serious | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 |
3. De Chillton | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - Antwerp Aces [16-6] TvL Serious
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - Antwerp Aces [16-0] De Chillton
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - TvL Serious [29-1] De Chillton
Lohko E
Joukkue | Matsit | Voitot | Häviöt | Tasurit | Pisteet |
1. poppers | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
2. LMLF | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 |
3. T-RAW | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - poppers [16-4] LMLF
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - poppers [16-0] T-RAW
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - LMLF [26-4] T-RAW
Lohko F
Joukkue | Matsit | Voitot | Häviöt | Tasurit | Pisteet |
1. Team-Vibes | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
2. 666 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 |
3. Erotixxx | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - Team-Vibes [16-9] 666
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - Team-Vibes [16-0] Erotixxx
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - 666 [16-0] Erotixxx
Lohko G
Joukkue | Matsit | Voitot | Häviöt | Tasurit | Pisteet |
1. 4Game | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
2. Cyberlegends.eu | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 |
3. Hardcore Players | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - 4Game [16-4] Cyberlegends.eu
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - 4Game [16-0] Hardcore Players
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - Cyberlegends.eu [16-3] Hardcore Players
Lohko H
Joukkue | Matsit | Voitot | Häviöt | Tasurit | Pisteet |
1. Aces MoneyCrew | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
2. Leipe | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 |
3. Revolution Gods | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Kierros 1 - de_train
Kello 11.00 - Aces MoneyCrew [16-3] Leipe
Kierros 2 - de_dust2
Kello 12.30 - Aces MoneyCrew [16-8] Revolution Gods
Kierros 3 - de_inferno
Kello 15.00 - Leipe [26-4] Revolution Gods
MAINOS
MAINOS
1
1